Modulový dům

MTB ONE

Představujeme vám nabídku moderního domu o rozloze 35 m2 s mezaninem, které spolu tvoří plochu 50m2.  Nabídka zahrnuje všechny prvky prefabrikované v našem závodě. Montáž domku probíhá pomocí přiloženého návodu, ve kterém jsme podrobně popsali krok za krokem a jednotlivé fáze práce spolu se seznamem materiálů potřebných v dané fázi. Sada obsahuje veškerý materiál potřebný k postavení domu v uzavřeném stavu, od hotových stěnových panelů až po pěny, fólie a šrouby. Sada je složena z materiálů od renomovaných firem, jako jsou Budmat, Swiss Krono, MTB Modules, Veka, Marcopol. Všechny prvky jsou již ve fázi výroby nařezány a očíslovány.

Dům uvnitř je ve stavu hrubé stavby, kterou si můžete dokončit a zařídit podle svých představ.Prvky jako základová deska, elektrické a hydraulické instalace nejsou součástí zakázky. Patří mezi doplňkové možnosti. Prohlédněte si doplňkový sortiment přiřazený k vybranému modelu domu v naší nabídce.

Specifikace

Fotky modulového domu

Popis domu MTB ONE

Výška na hřebeni je až 4,92 m, což znamená optimální výšku 250 cm v přízemí. Umožňuje pohodlné užívání domu, je ideální a nepřeplněný.

Celková šířka a délka je 4,94 m/6,91 m.

Díky chytrému využití tohoto prostoru jsme získali prostor pro instalaci pohodlné koupelny, osvětlené oknem o rozměrech 122 cm x 62 cm. 

Je zasklená oknem s trojsklem, z PVC, s možností otevírání a vyklápění. Zvenku v barvě fasády – antracitové, uvnitř v bílé. Okno je opatřeno rozšiřující páskou.

Srdcem domu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a zádveřím.

Model je vybaven vstupními dveřmi, odolnými proti vloupání, ergonomickými, širokými 90 cm. Zajišťují pohodlné používání. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Jsou těžké a tiché.

Velká balkonová okna, která pokrývají téměř celou stěnu, vzbuzují u našich modelů velký obdiv. Trojité zasklení, PVC s výškou 240 cm a šířkou 250 cm. Jedna část je pevná, druhou lze otevřít až do šířky 80 cm a naklonit. Jsou také upevněny na rozšiřujícím pásu.

Atmosférické mezipatro tvoří téměř polovinu domu. Výška od podlahy po hřebenový trám je více než 180 cm, což v kombinaci s mírným sklonem střechy 18 stupňů umožňuje funkční a pohodlné používání.

Je osvětlen dvěma otevíracími střešními okny o rozměrech 68 × 118 cm. Okna se montují pomocí dilatační pásky, nikoli pomocí pěny jako v minulosti.

Konstrukce domu je založena na značkovém skandinávském certifikovaném dřevě C24. Nevyžaduje impregnaci.

Panely SIP tvoří vnější stěny, příčky, mezipatro a střechu.

Izolační vrstva :

EPS 80 – 15 cm

Parametr U 0,23

Fasáda domu je zčásti dřevěná (smrk) a z plechu Budmat Iron Click „seam“ v barvě RAL 7016 – antracit mat.

Kontrola práce externích týmů ze strany vývojáře je také snazší, protože každá fáze výstavby je jasně popsána v pokynech.

Velmi důležitým faktorem je: zkrácení pracovní doby – což je spojeno s neustálým zvyšováním mezd pracovníků, menší spotřeba elektrické energie, menší hluk při práci, odpad a náklady spojené s jeho odstraňováním snížené na minimum, prakticky žádná doba schnutí materiálů během výstavby (práce probíhají nasucho), není třeba budovu po postavení stěn izolovat (SIP panely mají v sobě 15cm jádro z EPS), snížení nákladů a počtu cest pro chybějící materiál (vše je dodáno najednou), stejně jako snížení množství zbytečně nakoupeného materiálu, možnost montáže kdykoliv během roku a prakticky uzavření celé investice s vybavením za méně než měsíc od zahájení prací.

Sada je složena z materiálů od renomovaných firem, jako jsou Budmat, Swiss Krono, MTB Modules, Veka, Marcopol.

Všechny prvky byly ve fázi výroby ořezány a očíslovány. Každý díl je opatřen QR kódem, který pracovnímu týmu urychlí orientaci ve složení. Po sejmutí QR kódu se spustí animace, která Vám ukáže přesné místo a způsob usazení.

Co přesně kupujete?

Stavebnice domku MTB ONE pro kutily s podrobným multimediálním návodem ke stavbě. Dům si můžete nechat složit místní řemeslnou firmou, proces bude pak rychlejší (cca 6-8dní). Vemte prosím v úvahu počasí a pedantnost řemeslníků.

Základní objednávka obsahuje všechny komponenty pro sestavení domku přesně podle níže uvedeného videa.

DOPRAVA:

Nemusíte se starat o dopravu. Komplexně se postaráme o doručení vaší objednávky z naší továrny až na vámi určené místo na světě.

Pokud si zakoupíte více modelů, vypočítáme potřebnou ložnou plochu individuálně s ohledem na jednu nebo více doručovacích adres.

O celní řízení se postaráme my a neúčtujeme za něj žádné poplatky. 

Dokumentaci před přepravou a během ní zajišťuje naše logistické oddělení.

Ať už se jedná o námořní nebo silniční přepravu, naše logistické oddělení se postará o všechny postupy.

Náklady na dopravu se vypočítávají individuálně pro každou objednávku.

Všechny materiálové certifikáty, od přepravních palet až po nejmenší detaily stavebnice, jsou součástí objednávkového souboru.

VYKLÁDKA:

Tuto fázi obvykle provádí zákazník nebo jeho montážní tým. Termín vykládky je obvykle znám několik dní předem, takže se na něj můžete připravit.

Pokud jsou použity externí montážní týmy, doporučujeme vykládat s nimi.

Po příjezdu přepravy je třeba nejprve otevřít kontejner a najít přepravní paletu, na které jsou okna umístěna. Na nich najdete připnuté dokumenty s pokyny, které vás provedou celým procesem počínaje: Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, vykládka zboží, kontrola množství podle objednávky na základě přiloženého balicího listu, způsob skladování a seznam potřebného nářadí. Všechny tyto kroky jsou označeny krok za krokem. Kromě toho jsou k dispozici online pokyny s QR kódy.

Ruční vykládka trvá přibližně čtyři hodiny, pokud se na ní podílejí tři osoby.

MONTÁŽ:

Montáž domu začíná rozmístěním komponentů na místě. Tato fáze, stejně jako každá předchozí a všechny následující fáze, je podrobně popsána v online a papírových pokynech, které si můžete stáhnout v plném rozsahu nebo po částech z webových stránek.

Nemusíte se starat o žádné spojovací prvky, jako jsou šrouby nebo montážní pěna. Ty jsou součástí základní stavebnice a v návodu je uvedeno, kde se nacházejí až do sestavení posledních prvků domu.

Doba montáže základní sady MTB ONE je přibližně 12 pracovních dnů. Zkušené montážní týmy jsou schopny dokončit práci již za 6 pracovních dnů. Horní hranice doby montáže závisí na řadě faktorů, jako jsou špatné povětrnostní podmínky, lidský faktor, nedostatek spěchu a pedantnost montérů.

Pro lepší orientaci nákladů na montáž uvádíme také doporučený počet osob na místě.

Na stavbě pracují obvykle optimálně tři lidé. Jeden z nich je hlavní montér, který řídí celý tým a sám vykonává nejdůležitější úkoly, další dva lidé jsou lidé s průměrnými stavebními znalostmi.

Nejtěžší díly stavebnice váží 70 kg, takže není nutné používat jeřáby nebo kladkostroje, pokud místní předpisy o bezpečnosti a ochraně zdraví nestanoví jinak (tyto předpisy jsou rovněž uvedeny v příručce).

Obsah sady

– 2x střešní okna (trojsklo)
– vchodové dveře proti vloupání
– koupelnové okno (trojjsklo)
– balkónové okno (trojsklo)
– SIP panely (17,4 cm, jádro EPS80 15 cm + 2 x 12 mm OSB-3) jako prvky vnějších stěn, příček, mezipatra a střechy
– konstrukční nosníky (C24 skandinávské, čtyřstranně hoblované): zemní, koleno, štít, příčky, stěna, střecha, mezipatro)
– borové trámy: klády
– střešní podhled
– větruodolné membrány
– fasádní lišty
– sada truhlářských šroubů Torx
– montážní pěny
– pěnová pistole
– hydroizolace k ochraně spodní části vnější stěny
– struhadlo na polystyren
– sešívačka typu „taker“ + sponky
– pás minerální vlny
– zakládací folie
– fasádní desky
– zastřešení se „stojatými drážkami“.
– fasádní panely se „stojatými drážkami“.
– lemování a klempířské práce
– okapové systémy – ocelové, oválné – barva: antracit

Velmi rychlá stavba

Obvykle stavba modulárního domu trvá 2 týdny, za tuto dobu již můžete bydlet v novém domě

Levné bydlení

Díky tomu, že se celá stavba dělá a připravuje u nás v továrně, vyýrazně snižujeme náklady

Záruka 25 let

V modulových domech používáme jen kvalitní materiály, proto jsme schopni nabídnout 25 let záruky

Jaké služby Vám zajistíme?

Konzultace

Doporučení financování

Výroba

Zajištění dopravy

Podklady k montáži

Samotnou montáž