Modulový dům

Představujeme vám nabídku nového domu o celkové rozloze 120 m². Nabídka zahrnuje všechny prvky prefabrikované v našem závodě. Montáž domku se provádí pomocí přiloženého návodu, ve kterém jsme podrobně popsali krok za krokem každou fázi práce, spolu se soupisem materiálu potřebného v každé fázi. 

Sada obsahuje veškerý materiál potřebný k postavení domu v uzavřeném stavu, od hotových stěnových panelů až po pěny, fólie a šrouby. Sada se skládá z materiálů od renomovaných firem, jako jsou Budmat, Swiss Krono, MTB Modules, Veka, Marcopol.

Specifikace

Fotky modulového domu

Půdorys a řez domu

Výška na hřebeni dosahuje 7,13 m, což znamená optimální výšku 250 cm v přízemí. Umožňuje pohodlné užívání domu, je ideální a nepřeplněný.

Díky promyšlenému využití přízemní plochy jsme získali prostor pro instalaci pohodlné koupelny, osvětlené oknem o rozměrech 117 cm na výšku x 60 cm na šířku. Je trojité, z PVC, s možností otevírání a vyklápění. Zvenku v barvě fasády – antracitové, uvnitř v bílé. Okno je opatřeno rozšiřující páskou.

Srdcem domu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a předsíní oddělenou stěnou.

Model je vybaven předními dveřmi, odolnými proti vloupání, ergonomickými, širokými 90 cm. Zajišťují pohodlné používání. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Jsou těžké a tiché.

Velká balkonová okna, která pokrývají téměř celou stěnu, vzbuzují u našich modelů velký obdiv. Třídílný, uPVC s výškou 220 cm a šířkou 109 cm. Tři části jsou pevné, jednu lze naklápět a jednu otevírat. Jsou také upevněny na rozšiřujícím pásu. V tomto modelu je obývací pokoj vybaven dalším oknem.

V prvním patře domu jsou vyhrazeny tři pokoje. Dvě ložnice a koupelna.

Menší ložnice je osvětlena dvěma střešními okny o rozměrech 68 x 118 cm, která přivádějí dostatek slunečního světla. Obě lze otevřít a naklonit.

Kromě střešního okna má koupelna velké štítové okno o rozměrech 206 × 110 cm.

Hlavním rysem velké ložnice jsou čtyři štítová okna. Dvě z nich měří 328×109 cm a dvě 204×109 šatních oken. Všechna okna jsou plastová s trojskly, montovaná pomocí lepicí pásky, nikoliv pěnou jako v minulosti. Úhel střechy je až 45 stupňů, což v kombinaci s výškou první paty 395 cm umožňuje pohodlné používání. Konstrukce domu je založena na značkovém skandinávském certifikovaném dřevě C24. Nevyžaduje impregnaci. Vnější stěny, příčky, mezipatro a střechu tvoří panely SIP. Izolační vrstva : EPS 80 – 15 cm ,Parametr U 0,23

Fasáda domu je zčásti dřevěná (smrk) a z plechu Budmat Iron Click „seam“ v barvě RAL 7016 – antracit mat.

Stavebnice domku MTB SEVEN pro kutily s podrobným multimediálním návodem ke stavbě. Dům si můžete nechat složit místní řemeslnou firmou, proces bude pak rychlejší (cca 18 dnů). Vemte prosím v úvahu počasí a pedantnost řemeslníků

Základní objednávka obsahuje všechny komponenty pro sestavení domku přesně podle níže uvedeného videa.

Všechny prvky byly ve fázi výroby ořezány a očíslovány. Každý díl je opatřen QR kódem, který pracovnímu týmu urychlí orientaci ve složení. Po sejmutí QR kódu se spustí animace, která Vám ukáže přesné místo a způsob usazení.

DOPRAVA:

Nemusíte se starat o dopravu. Komplexně se postaráme o doručení vaší objednávky z naší továrny až na vámi určené místo na světě.

Pokud si zakoupíte více než jeden model, vypočítáme potřebnou ložnou plochu individuálně s ohledem na jednu nebo více doručovacích adres.

O celní řízení se postaráme my a neúčtujeme za něj žádné poplatky. 

Dokumentaci před přepravou a během ní zajišťuje naše logistické oddělení.

Ať už se jedná o námořní nebo silniční přepravu, naše logistické oddělení se postará o všechny postupy.

Náklady na dopravu se vypočítávají individuálně pro každou objednávku.

Všechny materiálové certifikáty, od přepravních palet až po nejmenší detaily stavebnice, jsou součástí objednávkového souboru.

VYKLÁDKA:

Tuto fázi obvykle provádí zákazník nebo jeho montážní tým. Termín vykládky je obvykle znám několik dní předem, takže se na něj můžete připravit.

Pokud jsou použity externí montážní týmy, doporučujeme vykládat s nimi.

Po příjezdu přepravy je třeba nejprve otevřít kontejner a najít přepravní paletu, na které jsou okna umístěna. Na těchto stránkách najdete připnuté dokumenty s pokyny, které vás provedou celým procesem počínaje: Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, vykládka zboží, kontrola množství podle objednávky na základě přiloženého balicího listu, způsob skladování a seznam potřebného nářadí. Všechny tyto kroky jsou označeny krok za krokem. Kromě toho jsou k dispozici online pokyny s QR kódy.

Ruční vykládka trvá přibližně šest hodin, pokud se na ní podílejí tři osoby.

MONTÁŽ:

Montáž domu začíná rozmístěním komponentů na místě. Tato fáze, stejně jako každá předchozí a všechny následující fáze, je podrobně popsána v online a papírových pokynech, které si můžete stáhnout celé nebo po částech z webových stránek.

Nemusíte se starat o žádné spojovací prvky, jako jsou šrouby nebo montážní pěna. Ty jsou součástí základní stavebnice a v návodu je uvedeno, kde se nacházejí až do sestavení posledních prvků domu.

Doba montáže základní sady MTB SEVEN je přibližně 21-26 pracovních dnů. Zkušené montážní týmy jsou schopny dokončit práci již za 12-18 pracovních dnů. 

Horní hranice doby montáže závisí na mnoha faktorech, jako jsou špatné povětrnostní podmínky, lidský faktor, nedostatek spěchu a pedantnost montérů.

Pro lepší orientaci nákladů na montáž uvádíme také doporučený počet osob na místě.

Na stavbě pracují obvykle optimálně tři lidé. Jeden z nich je hlavní montér, který řídí celý tým a sám vykonává nejdůležitější úkoly, další dva lidé jsou lidé s průměrnými stavebními znalostmi.

Nejtěžší díly stavebnice váží 200 kg, takže není nutné používat jeřáby a kladkostroje, pokud místní předpisy o bezpečnosti a ochraně zdraví nestanoví jinak (tyto předpisy jsou rovněž uvedeny v příručce).

Obsah sady

– 3x střešní okna (trojskla)

– vchodové dveře odolné proti vloupání

– okno do koupelny (trojsklo)

– 3x balkonové okno (trojsklo)

– 5x štítové okno

– 2x okna v přízemí – balkonové dveře

– SIP desky (17,4 cm, jádro EPS80 15 cm + 2 x12 mm OSB-3)

– prvky vnějších stěn, příček, mezipatra a střechy.

– konstrukční trámy (skandinávské C24, čtyřstranně hoblované)

-přízemní trámy, kolenní trámy, štítové trámy, příčky

-stěnové trámy, střešní trámy, mezipatra).

– borovicové trámy: vazné trámy

– střešní podhled

– membrány bránící větru

– fasádní latě

– sada tesařských šroubů Torx

– montážní pěny

– pěnová pistole

– hydroizolace pro zajištění spodní části vnější stěny

– Struhadlo z polystyrenu

– sešívačka typu „taker“ + sponky

– Pás z minerální vlny

– zakládací fólie

– Fasádní desky

– podhled

– střešní krytiny „se stojatou drážkou

– Opláštění a oplechování

– fasádní panely se stojatou drážkou

– žlabové systémy – ocelové, oválné – barva: antracitová

Velmi rychlá stavba

Obvykle stavba modulárního domu trvá 2 týdny, za tuto dobu již můžete bydlet v novém domě

Levné bydlení

Díky tomu, že se celá stavba dělá a připravuje u nás v továrně, vyýrazně snižujeme náklady

Záruka 25 let

V modulových domech používáme jen kvalitní materiály, proto jsme schopni nabídnout 25 let záruky

Jaké služby Vám zajistíme?

Konzultace

Doporučení financování

Výroba

Zajištění dopravy

Podklady k montáži

Samotnou montáž