Modulový dům

MTB SIX PLUS

Představujeme vám nabídku dvoupodlažního modelu s garáží o rozloze 123 m2. Nabídka zahrnuje všechny prvky prefabrikované v našem závodě. Dům se sestavuje s pomocí přiloženého návodu, ve kterém jsm.e podrobně popsali krok za krokem jednotlivé fáze práce spolu se soupisem materiálu potřebného v každé fázi. 

Sada obsahuje veškerý materiál potřebný k postavení domu v uzavřeném stavu, od hotových stěnových panelů až po pěny, fólie a šrouby. Sada se skládá z materiálů od renomovaných firem, jako jsou Budmat, Swiss Krono, MTB Modules, Veka, Marcopol

Specifikace

SIX PLUS

Půdorys domu

Výška na hřebeni dosahuje 5,50 m, což znamená optimální výšku 250 cm v přízemí. Umožňuje pohodlné užívání domu, je ideální a nepůsobí přeplácaně.Celková šířka a délka je 11,26 m/10 m.

Díky promyšlenému využití tohoto prostoru jsme získali prostor pro instalaci pohodlné koupelny, osvětlené oknem o rozměrech 117 cm na výšku x 60 cm na šířku.

Je trojité, z PVC, s možností otevírání a vyklápění. Zvenku v barvě fasády – antracitové, uvnitř v bílé. Okno je opatřeno rozšiřující páskou.

Srdcem domu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a zádveřím.

Model je vybaven vstupními dveřmi, odolnými proti vloupání, ergonomickými, širokými 90 cm. Zajišťují pohodlné používání. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Jsou těžké a tiché.

Velká balkonová okna, která pokrývají téměř celou stěnu, vzbuzují u našich modelů velký obdiv. Trojité sklo, PVC s výškou 240 cm a šířkou 250 cm. Jedna část je pevná, druhou lze naklápět a otevírat až do šířky 100 cm. Jsou také připevněny na rozšiřující se pásce. V tomto modelu je obývací pokoj navíc vybaven oknem s trojsklem o rozměrech 117 cm x 118 cm a balkonovým oknem o rozměrech 213 cm x 103 cm, rovněž s trojsklem, PVC.

V prvním patře domu jsou vyhrazeny tři pokoje. Dvě ložnice a koupelna. Menší ložnice a koupelna jsou osvětleny dvěma střešními okny o rozměrech 68 x 118 cm, která přivádějí dostatek slunečního světla. Obě s možností otevírání a vyklápění. Hlavním rysem velké ložnice jsou dvě štítová okna o rozměrech 206x119x169 cm a prostor pro šatní výklenek.

Všechna okna jsou plastová s trojskly, montovaná pomocí dilatační pásky, nikoliv pěnou jako v minulosti.

Výška od podlahy prvního patra po hřebenový trám je více než 230 cm, což v kombinaci s mírným sklonem střechy 18 stupňů umožňuje funkční a pohodlné užívání.

MTB SIX PLUS je rozšíření základní verze o garáž s automatickými garážovými vraty Hörmann.

Když opustíte obývací pokoj balkonovými dveřmi, ocitnete se v předsíni, ze které můžete vyjít ven balkonovými dveřmi nebo se ocitnout v garáži. Celá plocha je dalších 35 m2.

Vysoké balkonové okno o rozměrech 213 × 103 cm přirozeně osvětluje celou místnost.

Konstrukce domu je založena na značkovém skandinávském certifikovaném dřevě C24. Nevyžaduje impregnaci.

Vnější stěny, příčky, mezipatro a střechu tvoří panely SIP.

Izolační vrstva :

EPS 80 – 15 cm

Parametr U 0,23

Fasáda domu je zčásti dřevěná (smrk) a z plechu Budmat Iron Click „seam“ v barvě RAL 7016 – antracit mat.

Střešní krytina je vyrobena ve stejné barvě.

DOPRAVA:

Nemusíte se starat o dopravu. Komplexně se postaráme o doručení vaší objednávky z naší továrny až na vámi určené místo na světě.

Pokud si zakoupíte více než jeden model, vypočítáme potřebnou ložnou plochu individuálně s ohledem na jednu nebo více doručovacích adres.

O celní řízení se postaráme my a neúčtujeme za něj žádné poplatky. 

Dokumentaci před přepravou a během ní zajišťuje naše logistické oddělení.

Ať už se jedná o námořní nebo silniční přepravu, naše logistické oddělení se postará o všechny postupy.

Náklady na dopravu se vypočítávají individuálně pro každou objednávku.

Všechny materiálové certifikáty, od přepravních palet až po nejmenší detaily stavebnice, jsou součástí objednávkového souboru.

VYKLÁDKA ZBOŽÍ:

Tuto fázi obvykle provádí zákazník nebo jeho montážní tým. Termín vykládky je obvykle znám několik dní předem, takže se na něj můžete připravit.

Pokud jsou použity externí montážní týmy, doporučujeme vykládat s nimi.

Po příjezdu přepravy je třeba nejprve otevřít kontejner a najít přepravní paletu, na které jsou okna umístěna. Na těchto stránkách najdete připnuté dokumenty s pokyny, které vás provedou celým procesem počínaje: Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, vykládka zboží, kontrola množství podle objednávky na základě přiloženého balicího listu, způsob skladování a seznam potřebného nářadí. Všechny tyto kroky jsou označeny krok za krokem. Kromě toho jsou k dispozici online pokyny s QR kódy.

Ruční vykládka trvá přibližně šest hodin, pokud se na ní podílejí tři osoby.

MONTÁŽ:

Montáž domu začíná rozmístěním komponentů na místě. Tato fáze, stejně jako každá předchozí a všechny následující fáze, je podrobně popsána v online a papírových pokynech, které si můžete stáhnout celé nebo po částech z webových stránek.

Nemusíte se starat o žádné spojovací prvky, jako jsou šrouby nebo montážní pěna. Ty jsou součástí základní stavebnice a v návodu je uvedeno, kde se nacházejí až do sestavení posledních prvků domu.

Doba montáže základní sady MTB SIX PLUS je přibližně 21-26 pracovních dnů. Horní hranice doby montáže závisí na řadě faktorů, jako jsou špatné povětrnostní podmínky, lidský faktor, nedostatek spěchu a pedantnost montérů.

Pro lepší orientaci nákladů na montáž uvádíme také doporučený počet osob na místě.

Na stavbě pracují obvykle optimálně tři lidé. Jeden z nich je hlavní montér, který řídí celý tým a sám vykonává nejdůležitější úkoly, další dva lidé jsou lidé s průměrnými stavebními znalostmi.

Nejtěžší díly stavebnice váží 200 kg, takže není nutné používat jeřáby nebo kladkostroje, pokud místní předpisy o bezpečnosti a ochraně zdraví nestanoví jinak (tyto předpisy jsou rovněž uvedeny v příručce).

Obsah sady

– 4x střešní okna (trojskla)

– vchodové dveře odolné proti vloupání

– okno do koupelny (trojsklo)

– 3x balkonová okna (trojskla)

– okno nad balkonem

– desky sip (17,4 cm, jádro EPS80 15 cm + 2 x12 mm OSB-3)

– vnější stěnové prvky, příčky, podlahové a střešní prvky.

– konstrukční trámy (skandinávské C24, čtyřstranně hoblované)

-přízemní trámy, kolenní trámy, štítové trámy, příčky

– stěnové trámy, střešní trámy, mezipatra).

– borovicové trámy: vazné trámy

– střešní podhled

– membrány bránící větru

– fasádní latě

– sada tesařských šroubů Torx

– montážní pěny

– pěnová pistole

– hydroizolace pro zajištění spodní části vnější stěny

– struhadlo z polystyrenu

– sešívačka typu „taker“ + sponky

– Pás z minerální vlny

– zakládací fólie

– fasádní desky

– podhled

– střešní krytiny se stojatou drážkou

– fasádní panely se stojatou drážkou

– oplechování a klempířské prvky

– Oválné ocelové žlaby, barva: antracitová

– 2x štítové okno

– garážová vrata

Velmi rychlá stavba

Obvykle stavba modulárního domu trvá 2 týdny, za tuto dobu již můžete bydlet v novém domě

Levné bydlení

Díky tomu, že se celá stavba dělá a připravuje u nás v továrně, vyýrazně snižujeme náklady

Záruka 25 let

V modulových domech používáme jen kvalitní materiály, proto jsme schopni nabídnout 25 let záruky

Jaké služby Vám zajistíme?

Konzultace

Doporučení financování

Výroba

Zajištění dopravy

Podklady k montáži

Samotnou montáž